به اعتقاد خیلی ها پرشین بلاگ ، پایتخت وبلاگ نویسان ایرانی است . خیلی ها هم معتقد هستن که پرشین بلاگ پایتخت وبلاگ نویسان فارسی زبان جهانه . خیلی ها هم خوشبینانه تر به این قضیه نگاه می کنند و نظرشون اینه که پرشین بلاگ مخصوص وبلاگ نویسا نیست ، چون خیلی ها خواننده وبلاگ هستند و اصلا وبلاگ ندارند ولی از پرشین بلاگ بهره می برند بنابراین پایتخت ایرانیان و فارسی زبانان سراسر جهانه .

حالا هر چی که هست پرشین بلاگه دیگه !

در اندک زمانی باشگاه هوادارن پرشین بلاگ تهران راه اندازی شد . (فنز تهران) . این که فنز تهران به اندک زمانی راه اندازی بشه اصلا چیزی نیست که بخواهیم بهش افتخار کنیم . در ضمن یادم رفت بگم که فنز تهران یه جورایی می شه پایتخت پایتخت . یعنی اگه پرشین بلاگ رو پایتخت فارسی زبانان جهان نام بدیم ، فنز تهران هم می شه پایتخت این پایتخت . چه شود !!

هیچ کدوم از باشگاه های فنز و یا حتی وبلاگهای گروهی فنز متعلق به شخص خاصی نیست . با همکاری وبلاگ نویسا و به پیشنهاد اونا به وجود اومده و خودشون هم دارن با اشتیاق اون رو به روز می کنند . باشگاه فنز تهران که دیگه باید در راس وبلاگهای گروهی قرار داشته باشه و از همه وبلاگ نویسان به هر نحو استفاده بکنه . کسی که در روز یک دقیقه به اینترنت وصل می شه توانایی این رو داره که در این یک دقیقه یه لینک به وبلاگ اضافه کنه بنابراین باید از همه و با هر شرایطی که دارند استفاده کرد .

در مورد وظایف این باشگاه هم دوستان زحمت کشیدن و یک سری نکات خوبی رو اشاره کردن اما از نظر من باشگاه فنز تهران به این مسائل هم نباید ختم بشه ، پیشنهادات وبلاگ نویسا تا جایی که با امکانات پرشین بلاگ سازگار باشه باید انجام بگیره .
هر چند معمولا پیشنهاد وبلاگ نویسا جنبه فرهنگی داره و با اندک هزینه ای می شه اون رو انجام داد و نتایج بسیار خوبی هم گرفت .

به هر حال افتتاح باشگاه هوادارن پرشین بلاگ تهران را به همه وبلاگ نویسان عزیز تبریک می گم و امیدوارم با همکاری همه دوستان این باشگاه هم رونق بگیره .