امسال شب یلدا (پنج شنبه ۳۰/۹/۸۵) مقارن شده با سالروز ازوداج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س) .

به همین مناسبت با دوستان وبلاگ نویس در باشگاه هواداران پرشین بلاگ تصمیم گرفتیم تا جشنی هر چند مختصر اما با حضور گرم و صمیمی وبلاگ نویسان برگزار کنیم .

از همین الان بگم پیش بینی هیچ برنامه ای هم نکردیم تا خودتون بیائید مشارکت کنید .

  • با توجه به اینکه این شب یک شب نورانی و زیباست اگر کسی تصمیم به پذیرایی داره می تونه اعلام کنه . هر گونه شربت ، شیرینی ، شکلات ، نقل و از جمله آجیل و ... پذیرفته می شود .
  • چون قراره برنامه شاد باشه از دوستان وبلاگ نویس اگر کسی در زمینه موسیقی (ارگ ، گیتار ، ویولن و یا هر نوع ادوات موسیقی دیگری ) تبحر داره ما رو بی نصیب نذاره . اگه گروهی باشن که دیگه خیلی بهتره . اما مجاز !!!
  • دوستان پیشنهاد برنامه ای سنتی دادن ، از جمله شاهنامه خوانی ، آواز سنتی ، فال حافظ و .... . از این جور برنامه ها هم اگر هر یک از دوستان خبره هستند ما رو مطلع کنند . 
  • به مناسبت میلاد این دو گوهر تابناک هم با توجه به اینکه یکی از بزرگترین معضلات جوانان مشکل ازدواج هست ، ان شاالله سعی می کنیم تریبون آزاد در مورد مسئله ازدواج یا برنامه طنزی در این زمینه برگزار کنیم . دوستانی که شعر طنز ، تئاتر ، تقلید صدا یا هر جور برنامه دیگه ای هم بلد هستند ما رو خبر کنند .
  • از غافله عقب نمونید خلاصه . از ما گفتن بود .هر برنامه ی دیگه ای هم مد نظرتون هست که فکر می کنید جالبه حتما مطرح فرمائید تا استفاده کنیم .

ایمیل من :  Hamed5402@yahoo.com

در تمامی ساعات روز آمادگی دریافت پیشنهادات شما را داریم