مسئولان سايت خبری بازتاب در اقدامی جالب ، بخش جديدی را با عنوان وبلاگستان به اين سايت اضافه کرده اند .

بازتاب در گزارشی که به همين منظور منتشر کرده ، آورده است :

پديده «وبلاگ»، آسان‌ترين و بي‌محدوديت‌ترين ابزاري است كه قابليت‌هاي رسانه را در اختيار شهروندان قرار مي‌دهد. اكنون با گذشت نزديك به پنج سال از آشنايي ايرانيان با پديده وبلاگ، استقبال عامه شهروندان ايراني ـ كه به اينترنت دسترسي دارند ـ از وبلاگ‌نويسان، چنان بوده است كه امروز، بيش از صد هزار وبلاگ فارسي روي اينترنت وجود دارد و بسياري از آنها فعال هستند.

بايد گفت، حجم ارسال مطالب روي وبلاگ‌هاي فارسي، چنان زياد بوده كه چندي است پس از جستجوي كلمات در موتورهاي معتبر جستجو، بيشترين يافته‌ها مربوط به صفحات وبلاگ‌هاست.
كاربران فارسي‌زبان، گسترده وبلاگ‌هاي فارسي را در «وبلاگستان» ناميده‌اند و اين اصطلاح چنان پركاربرد شده است كه به زودي در فرهنگنامه‌هاي نوين، وارد خواهد شد.

سايت «بازتاب» از اين پس، بخشي با عنوان «از وبلاگستان» را به بازانتشار يادداشت‌ها و مطالبي كه صرفا در وبلاگ‌ها منتشر مي‌شوند، اختصاص خواهد داد. در مطالبي كه از اين پس با پسوند «از وبلاگستان» در «بازتاب» منتشر مي‌شوند، ضمن برقراري لينك با وبلاگ‌ها، بخشي از مطالب منتشره در يك وبلاگ، همراه با توضيح از طرف مسئول بخش «از وبلاگستان» انتشار خواهد يافت.

ياد آور می شوم باشگاه هواداران پرشين بلاگ آمادگی خود را جهت همکاری با سايت بازتاب جهت درج مطالب وبلاگ ها در اين سايت اعلام می دارد .

متن کامل خبر