طبق وعده داده شده در وبلاگ هنرمندان پرشین بلاگ، به همراه دوستانمان در باشگاه هواداران پرشین بلاگ، هفته نامه هنرمند و چند تن از هنرمندان عزیز در موعد مقرر برای عیادت از هنرمند گرامی سرکار خانم نیکو خردمند راهی شدیم.

در این ملاقات ما را خانم ها: حقی، آزاده و...  آقایان: بهنام آقایی، علی دریاباری، ناصر اهل ایرف و سیامک ساسانیان ... همراهی کردند.

در حال حاضر ایشان در سی سی یو بیمارستان پارسیان تحت درمان و مراقبت های پزشکی هستند. اما اوضاع و احوال شان چندان مناسب به نظر نمی رسید.

به گفته دختر خانم خردمند چندی پیش اوضاع ایشان رو به بهبودی بود اما در مراسم بزرگداشتی از خانم خردمند تجلیل به عمل آمد، که احساسات دوستداران و هوادارانشان ایشان را به شدت تحت تاثیر قرار داد، از این بابت وضعیت عمومی ایشان کمی تغییر کرد و از آن روز ضعیف تر شدند.

چیزی که ما و سایر دوستان را بسیار تحت تاثیر قرار داده بود. عدم حمایت و کمک سازمان صدا سیما و نهاد های مختلف فرهنگی و هنری از ایشان بود. به رغم اینکه چند ماه پیش خانم خردمند توسط یکی از سازمان های هنری تحت پوشش بیمه تکمیلی قرار گرفته بودند. اما با گذشت چند ماه و پایان یافتن اعتبار بیمه ایشان، اعتبار مجدد برای بیمه تکمیلی شارژ نشده است و هم اکنون خانم خردمند تحت پوشش هیچ بیمه ای نیستند.

به شدت برای ما و همه هنر دوستان و هنرمندان جای سئوال است که جایگاه هنرمندی توانا و شایسته در زمان بیماری این است؟ و آیا این نهایت قدر شناسی سازمان هایی مثل صدا و سیماست؟ آیا امروز خانم خردمند و خانم خردمند ها باید در این وضعیت دیده شوند.

از همه هنرمندان و هنر دوستان صمیمانه تقاضا داریم که برای بهبودی ایشان دست به دعا بردارند.

لینک مطلب از وبلاگ  : هنرمندان پرشین بلاگ