روز شنبه 13 شهریور ماه 1389 ، با همکاری گروه سایت های پرشین بلاگ مراسم روز جهانی وبلاگ در تالارخانه شهریاران جوان برگزار شد .

این مراسم راس ساعت 18 ، با تلاوتی چند از آیات قرآن کریم و سرود ملی جمهوری اسلامی ایران آغاز شد .

در ابتدای برنامه در مورد وبلاگهایی که روزنوشت هستند پرداخته و با حضور وبلاگنویسان جوان حاضر در سالن و توضیح در مورد وبلاگهای خود این بخش به پایان رسید .

در ادامه دعوت از سه نفر از وبلاگنویسان بخش فناوری اطلاعات ( آی .تی ) و توضیحات این دوستان در مورد وبلاگهاشون بود که این بخش با شوخی و خنده های بسیار همراه بود .

سپس در حوزه فتو بلاگ ( عکس ) ، کوتاه نویسی و ادبیات،وبلاگنویسان توضیحاتی را ارائه دادند .

در ادامه مراسم با دعوت از سرکار خانم ابتکار ( مدیر وبلاگ ابتکار سبز )، که از وبلاگنویسان با سابقه و فعال پرشین بلاگ هستند مراسم شور و شوق خاصی به خود گرفت .

همچنین دعوت از خانم بهاره رهنما و خانم دکتر آوید میرشکرایی و سخنرانی این عزیزان که از هنرمندان و وبلاگنویسان بسیار فعال سایت پرشین بلاگ هستند .

در ادامه برنامه به نمایندگی از طرف باشگاه هواداران پرشین بلاگ ( فنز ) ، خانمها آزاده نهاوندی و سمیرا نکوییان ، گزارشی از فعالیت های دوسال اخیر سرکار خانم پولادزاده به عنوان مدیریت سایت پرشین بلاگ ارائه شد و سپس سخنرانی و خداحافظی ایشان با مدیریت سایت ، همچنین از طرف باشگاه هواداران و همچنین جناب آقای دکتر بوترابی به منظور تقدیر از زحمات ارزنده سرکار خانم پولادزاده هدایایی به ایشان اهدا شد.

سپس عکس دسته جمعی وبلاگنویسان با خانم پولادزاده . در پایان مراسم نیز از وبلاگنویسان،به صرف افطاری پذیرایی به عمل آمد .

لازم به تذکر است :

در این مراسم چند تن از شخصیت های اجتماعی از جمله آقای جلال سمیعی ، آقای سید مهدی موسوی ، سرکار خانم توحیدلو و ...حضور داشتند .