مفتخریم که پس از راه‌اندازی مجدد کانون ادبی با خیل مشتاقان ادبیات روبرو شدیم و  ابراز علاقه  شما عزیزان به همکاری ما را به پیگیری امور دلگرم‌تر کرد.

کامنت‌های شما عزیزان از امروز مورد بررسی قرار گرفته و ضمن بررسی وبلاگ‌هایتان و  نگاهی به مطالب و نحوه نگارشتان در اولین فرصت با شما تماس می‌گیریم و  با هم نحوه همکاری را مرور می‌کنیم.گرچه این راه و افق همیشه به روی علاقه‌مندان باز است و از هر درخواست جدیدی هم استقبال کرده و اگر شما هم به سمت ما نیایید ما دست دوستی به سمتتان دراز می‌کنیم.

اما امروز...

برای تشکیل جامعه‌ای ادبی ابتدا باید گام‌ها را محکم برداشته و با نگاهی به اهداف بلند مدت ضمن شناسایی اعضا و توانایی‌هایشان قدم به قدم پیش رفت.شاید ایجاد تشکلی که بتواند فرصت‌ها را تقسیم و نسبت به اطلاع‌رسانی مناسب به اعضا اقدام کند ضروری باشد...

لذا گروه کانون ادبی را در فهرست گروه‌های یاهو ثبت و از همه وبلاگ‌های ادبی پرشین‌بلاگ می‌خواهیم با عضویت در این گروه هم به اطلاع‌رسانی و شناخت خود و دیگران یاری برسانند و هم شرایط همکاری را تسهیل نمایند.نحوه عضویت هم مثل گروه‌های دیگر یاهو به شرح ذیل است.

ابتدا از لینک زیر وارد صفحه گروه شوید:

http://tech.groups.yahoo.com/group/kanoun_adabi/join

 

ممکن است از شما Id و Password یاهو پرسیده شود.آنرا وارد کنید و سپس Sign In را بزنید.


برای دریافت ایمیل باید گزینه  Individual Email را انتخاب کنید

برای بهتر دیدن ایمیل ها گزینه Traditional را انتخاب کنید

لطفا کلمه خواسته شده را در باکس خالی تایپ کنید

سپس بعد از اینکه مراحل بالا را به درستی انتخاب کردید گزینه Join را کلیک کنید


ما منتظرتان هستیم.از طریق این گروه می‌توانید دیگران را از به‌روز کردن وبلاگتان مطلع کنید.اخبار ادبی را به اطلاع دیگران برسانید و آرام آرام در  جریان عظیم ادبیات مجازی صاحب جایگاهی شوید که لایقش هستید.امید که بتوانیم در کنار هم کانون ادبی پرشین بلاگ را  توسعه دهیم و از مزایای فرهنگی و ادبی آن بهره بجوییم.انشاا...

لینک مطلب : کانون ادبی پرشین بلاگ