ميرن آدما از اونا فقط خاطره هاشون به جا می مونه

جشن نفس

به راستی عجب رسمی دارد اين زمانه ، روزی پا به عرصه وجود می گذاريم و روز ديگر بايد دل از اين دنيا برکنده و راهی سفر آخرت شويم .

اما آنچه که سالها از ما در ذهن ديگران باقی می ماند ، خاطرات ماست .

و چه زيبا و ماندگار است هنگامی که راهی سفر آخرت هستيم ، و در اين حين قلب تپنده خويش را به بيماری که سالهاست تمام فعاليتهای خود را رها کرده و در گوشه ی بيمارستان با دستگاههای مختلف دست و پنجه نرم می کند ، هديه دهيم . هديه ای که يک نفر را از مرگ جسمی و ده ها تن را از مرگ روحی نجات می دهد .

و چه خاطره ای ماندگار تر از اينکه به جوانی که به علت فقر مالی ، توانايی خريد کليه را ندارد و هر هفته معصومانه به زير دستگاه دياليز می رود و چشمان پر از اشکش را از ديد پرستار پنهان می کند تا شکسته شدن غرورش را کسی نبيند ، به يادگار بگذاريم .

به ياد آوريم روز تولد خود را که همه در حال خنديدن و سرور بودند و ما در حال گريستن ؛ حال وقت آن است تا از خود يادگاری به جای بگذاريم تا در هنگام مرگ ، همه در حال گريستن باشند و ما در حال شادی و سرور .

و اينجا ايران است !

سرزمين مهربانی و عشق و محبت ...

سرزمين دوستی و همياری و مساعدت ...

و من يک ايرانی هستم . و در تمام دنيا ايرانيان را از کمک به همنوع می شناسند .

باشگاه هواداران پرشين بلاگ به مانند گذشته از تمام وبلاگ نويسان عزيز دعوت می کند تا با حضور در جشن نفس (مقارن ميلاد حضرت فاطمه زهرا (س)، 22 تا 24 تيرماه از ساعت 18 الی 24 در باشگاه ورزشي انقلاب تهران  ) در اين امر خير شرکت نمايند .

آدرس اينترنتی جشن

عضویت در سایت ایران اهدا و دریافت کارت اهدای عضو