با حضور گروهی از وبلاگنویسان در تاریخ سه شنبه یکم شهریور ماه سال90 از نمایشگاه بین المللی قرآن به نمایندگی فنر پرشین بلاگ بازدید شد که خلاصه بازدید رو در اختیار شما قرار می دهیم .

1* پس از حضور دوستان ازجمله :

1- نگار نیک نفس

2- علیرضا فروهر

3- شروین تدین

4- نوید چهره سا

5- نسرین طاهری پور

6- محمد بخشی

7- آزاده نهاوندی

8- بهنام آقایی

9- مهدی یزدی

10- توحید قهرمانی

11 سارا صادقی

12-فاطمه ملکی

13- مسعود تی جی 

14-حسین روحانی زاده

15-محمد صادق تی جی

16- پویا محمدی

17- آقای همایون

مقابل ساختمان گلدیس حرکت به سمت نمایشگاه قرآن کریم آغاز گردید .

ابتدا با بازدید از غرفه عکس  و نماد های دنیای عرب بازدید شروع شد . بعد از دیدن چند غرفه عکس و نقاشی مقابل غرفه نقاشی کودکان ایستاده و تعدادی از دوستان به نمایندگی از کودکان دیروز و وبلاگ نویسان شروع به کشیدن نقاشی کردند که توسط مسئول غرفه به همه هدیه ای داده شد .

سپس از غرفه شعر و ادبیات بازدید شد که متاسفانه هیچگونه فعالیتی در این غرفه مشاهده نمی شد .با بازدید از چند غرفه فرهنگی و هنری به کار خود ادامه داده و سپس به سمت بخش رسانه های دیجیتال حرکت کردیم . در این بخش فعالیت ها محور نرم افزار ها و برنامه های آموزش و یادگیری قرآن بوده  همچنین در غرفه خبرگزاری پانا دوستان در یک مسابقه قرآنی شرکت کرده و همچنین با نحوه خواندن حروف بریل در سطح مقدماتی آشنا شدند .

ضمن اینکه در یک غرفه کارگاهی آموزش مشبک با مقدمات آموزش مشبک کاری آشنا شدیم ضمن اینکه تمامی آثار موجود در غرفه ساخته کودکان کم توان ذهنی بود .

بعد از بازدید از چند غرفه دیگر به سمت بیرون نمایشگاه به صرف افطاری حرکت کرده و پس از صرف افطاری و جمع بندی بازدید و نظر سنجی از دوستان بازدید به اتمام رسید . 

باتشکر 

تنظیم گزارش : شروین تدین ( شروینسا )