جشن برگ‌هاي نرگسي

برگزار شد

جشن برگ‌هاي نرگسي با هدف تقدير از وبلاگ نويسان مهدويت از سوي هيات بلاگ عصر ديروز همزمان با نيمه شعبان در فرهنگسراي دانشجو برگزار شد.
دبير هيات بلاگ در اين مراسم با اشاره به سازماندهي طرحي با عنوان هيات وبلاگ نويسان ايران گفت: با توجه به فضاي اينترنت و وبلاگ‌ها اين طرح با هدف انتشار سيرت و منش اهل بيت به صورت صحيح در محيط وب ايجاد شد.
صادق كريمي گفت: هيات وبلاگ نويسان ايران (هيات بلاگ) فعاليت خود را همزمان با 17 ربيع الاول با حضور 20 وبلاگ نويس آغاز كرد.
وي به اهداف هيات بلاگ اشاره كرد و گفت: تعامل جمعي از وبلاگ نويسان در اين محيط به منظور ساماندهی وبلاگ های دینی، فعاليت های گروهي وبلاگ نویسان ، تبيين سيرت اهل بيت ، حمايت از وبلاگ نويسان و همچنين ايجاد انجمن خيريه و نشريه تخصصي وبلاگ نويسان از جمله اين اهداف است. جشن برگ های نرگسی
وي همچنين از راه اندازي مجمع وبلاگ نويسان ايران اسلامي خبر داد كه يكي از اجزاي آن هيات بلاگ است.
كريمي با اشاره به فعاليت‌هاي هيات بلاگ گفت: برگزاري مراسم‌هاي مختلف به صورت غيررسمي در كنار راه اندازي اردوهاي قم، جمكران و مشهد راه اندازي سايت هيات بلاگ و برگزاري 2 دوره كارگاه‌هاي آموزشي با همكاري باشگاه وبلاگ نويسان از جمله فعاليت‌هاي هيات بلاگ از زمان افتتاح آن بوده است.
دبير هيات بلاگ همچنين از مراسم ديدار با جانبازان توسط وبلاگ‌نويسان با همكاري پارسي بلاگ در هفته جنگ و تقدير از وبلاگ نويسان عرصه‌ مقاومت از سوي هيات بلاگ خبر داد.
در اين مراسم 3 وبلاگ نويس مهدوي ؛ محمد مهدي كارگر، نويسنده وبلاگ دردانه (
http://www.dordaneh.com) ، مريم ميراحمدي بلاگر ريحانه ( http://www.rayhaneh.com) و مهدی بوشهریان ، وبلاگ سوشاینس ( http://www.sooshians.ir/weblog )، به معرفي وبلاگ‌هاي خود پرداختند.
محمد مهدي كارگر، نويسنده‌ي وبلاگ دردانه با مطرح كردن مباحثي پيرامون مفهوم انتظار گفت: وبلاگي كه در جهت تربيت انسان‌هاي صالح و مبلغان مهدويت و تبليغ عدالت و معنويت همه جانبه باشد، يك وبلاگ مهدوي است.
كارگر ابراز عقيده كرد: جامعه‌ي مهدوي به علم و دانش به عنوان ابزارهاي راهبردي فني نياز دارد. وبلاگي كه قابل استناد و پرچمدار ايجاد محتواي غني و همچنين به دنبال فضايلي در جهت زمينه سازي ظهور و اهداف عالي انتظار و فرهنگ مهدويت باشد يك وبلاگ مهدوي است.
در پايان اين مراسم نيز از 14 وبلاگ‌نويس به قيد قرعه تقدير به عمل آمد.
متن کامل خبر : خبرگزاری ایسنا:
http://www.isna.ir/Main/NewsView.aspx?ID=News-785644&Lang=P