راستش گاهی خوبه آدم بیاد تو این وبلاگ بشینه درد دل کنه .

همش که نمیشه رسمی بود و رسمی نوشت .

همه خوب میدونن که وبلاگ نویسا رو کسی به اون صورت جدی نمی گیره . منظورم از کسی مسئولان کشور هستند . نه بودجه خاصی براشون اختصاص داده شده نه اصلا کسی می دونه وبلاگ نویسی چیه به اون صورت . بعضا هم که وبلاگ نویسی رو عاملی برای ابراز عقاید معاند با نظام و ... میدونند .

به عبارتی با اینکه بسیاری از اقداماتی که این روزا در عرصه سیاسی ، فرهنگی ، اجتماعی و ... اتفاق می افته ، زیر سر همین وبلاگ نویساست ولی بازم از حمایت مادی و معنوی هیچ مسئول و دستگاهی خبری نیست .

ما به عنوان باشگاه هواداران پرشین بلاگ تا حالا هر کاری برای پیشرفت وبلاگ نویسی بوده انجام دادیم که گزارش کامل کارهای انجام گرفته رو تا یکی دو روز دیگه در وبلاگ قرار خواهم داد.

و حالا تصمیم بر برگزاری یه مراسم افطاری داریم . افطاری وبلاگ نویسا . درسته که وبلاگ نویسا روزه نمی گیرن  ولی افطاری که میخورن . پس بسم الله

حتی به نظر من (این نظر شخصی خودمه که الان به ذهنم رسید) وبلاگ نویسا می تونن بانی این کار بشن تا مراسم هر چه باشکوه تر برگزار بشه .

چه اشکالی داره یه وبلاگ نویس بیاد نذر کنه به بچه های وبلاگ نویس دیگه خرما بده ، یکی نون و پنیر بده ، یکی سبزی شو به عهده بگیره ،اون یکی هزینه خرید زولبیا رو تقبل کنه و یکی چایی شو هماهنگ کنه و ... . باید دست به دست هم بدیم و یه مراسم افطاری درست و حسابی که در شان وبلاگ نویسای عزیز باشه برگزار کنیم .

همش هم خورد و خوراک نیست . می شه در کارهای دیگه هم فعالیت کرد . یه وبلاگ نویس بگه من می تونم مجری این مراسم باشم . یکی بگه من با فلان هنرمند دوستم و می تونم حضور ایشون رو تو این برنامه هماهنگ کنم . یکی در زمینه آذین بندی کمک کنه ، یکی بگه من می تونم بیام تو مراسم در مورد ماه رمضون خاطره بگم و هزار جور کار دیگه . حتی سند تو آل کردن این وبلاگ هم به نوعی مشارکت در این مراسمه .

یادمون باشه ما جز یک خانواده ایم و حالا قراره برامون مهمون بیاد . باید همه کمک کنیم تا این مهمونی به بهترین نحو برگزار بشه .

پس همه وبلاگ نویسا دست به دست هم می دیم و برای همکاری در این برنامه پیش قدم می شیم .

دوستانی که علاقمند هستند در هر زمینه ای برای این برنامه همکاری کنند می تونند در این پست کامنت بذارن و یا اینکه اگه نمیخوان ریا بشه  با ایمیل من hamed5402@yahoo.com  یا fans@persianblog.ir و یا با شماره تلفن 09329375331 (پینکی )در ارتباط باشند .

اجرتون با خدا . التماس دعا .

زمان : پنج شنبه ۶/۷/۸۵ به صرف افطار ( اونایی که نذری دارن تا ۴ مهرماه فرصت دارن اطلاع بدن)

مکان : تهران - ابتداي بزرگراه کردستان - مقابل فروشگاه شهروند قزل قلعه-  بوستان گلها -

باشگاه وبلاگ نويسان تهران

این وبلاگ هم برای مراسم افطاری در نظر گرفته شده و مطالب جالبی داره .