به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، حجت الاسلام مسعود حاجی ابراهیمی، دبیر جشنواره فرهنگی هنری دیدار با اعلام این خبر اظهار داشت: این جشنواره در 5 بخش عکس، گرافیک (پوستر و اینفوگرافی)، کلیپ، متن ادبی و آثار حجمی و المان‌های مذهبی برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه شرایط شرکت در این جشنواره و موضوعات، در پایگاه اطلاع رسانی Didar.hajj.ir اطلاع رسانی شده است، گفت: این جشنواره که مخاطب عمومی دارد، 15 شهریور ماه همزمان با هفته حج برگزار می‌شود.

حجت الاسلام حاجی ابراهیمی اول تا بیستم تیرماه را مهلت ارسال آثار طبق ضوابط و آیین نامه‌های ارائه شده عنوان کرد و افزود: پس از دریافت آثار از اول تا 15 مردادماه داوری آثار انجام می‌شود.

دبیر جشنواره فرهنگی هنری دیدار، رویکرد این جشنواره را تبلیغی فرهنگی و آموزشی ترویجی خواند و گفت: جهت گیری این جشنواره تولید آثار مفهومی در حوزه حج، عمره و زیارت است تا بتوان از در آینده این آثار و خالقان آن در تولیدات مکتوب، فضاهای در اختیار بعثه در اماکن زیارتی و همایش‌های مرتبط بهره برد.

حجت الاسلام حاجی ابراهیمی افزود: البته شناسایی و بهره برداری از خالقان آثار جایزه معنوی این جشنواره است و جوایز نفیسی برای نفرات برگزیده در نظر گرفته شده است.

منبع : جشنواره دیدار