متاسفانه در چند هفته اخیر سیل اعتراضات نسبت به تبلیغات زننده ، ترس از مسدود شدن سایت ، پیغام خطای عجیب و مشکلات حقوقی ایجاد شده بر سر مالکیت این سرویس به اوج خود رسیده است .

مشکلی در اجرای برنامه یا عملیات درخواستی پیش آمده است.

شاید این مشکل به خاطر بروز رسانی سایت باشد،لطفا درخواست خود را دقایقی دیگر تکرار کنید و اگر همچنان مشکل ادامه داشت آنرا به ما اطلاع بدهید.

این پیغامی ست که این روزها ما کاربران بلاگفا مرتب با آن برخورد می کنیم! 
من نمی دانم چرا
وبلاگ آقای شیرازی ،  مدیر محترم بلاگفا  این چند روز این مشکل را نداشت !؟ بارها به وبلاگ دوستان بلاگفایی سر زدم و دیدم مانند وبلاگ خودم همین مشکل را دارند اما وبلاگ «آقای شیرازی »نه!  
چندی پیش شنیدیم که بلاگفا فروخته شده و کار به شکایت کشیده شده و احتمال تعطیلی بلاگفا زیاده اما، ما بنا را بر اعتماد گذاشتیم ، اعتماد به صحبت های مدیر محترم بلاگفا که این خبر را
تکذیب کردند.   
کاش آقای شیرازی برای ما  کاربران  توضیحاتی می دادند. 
 درست است که ما از امکانات رایگان در بلاگفا استفاده می کنیم اما قطعا" همین پست های ریز و درشت ما کاربران روی هم جمع شد تا ایشان بنویسند :
بلاگفا در مرز چهار میلیون پست  . 

متن فوق نوشته ای است که نویسنده وبلاگ آونگ خاطره های ما به درستی به آن اشاره کرده است !

و اما صحبتی با مسئولان پرشین بلاگ :
با توجه به اینکه مشکلات اخیر سرویس بلاگفا باعث نارضایتی شدید کاربران این سیستم گردیده همچنین با توجه به اینکه بسیاری از وبلاگ نویسان کنونی بلاگفا ، زمانی در پرشین بلاگ، وبلاگ داشته اند و به علت امکانات محدود پرشین بلاگ در سالهای قبل مجبور به کوچ از خانه پدری خود گردیده اند ، پیشنهاد می شود حال که پرشین بلاگ روز به روز در حال پیشرفت روز افزون و افزودن امکانات جدید است ، امکان نقل انتقال پست وبلاگها از دیگر سرویس ها را به پرشین بلاگ مهیا کنند تا تمام وبلاگ نویسان به راحتی و با خیالی آسوده به خانه پدری خود بازگردند .

لینک اعتراضات وارده بر بلاگفا:
بلاگفا يک تفريح نيست٬يک تعهد است.
بلاگفا و پارسيک: پايبندي به به قوانين و مقررات !!!!
جنجال بر سر بلاگفا تا به کجا ! !‌ !
اشکالات بلاگفا را برطرف کنيد...
بلاگفا نه....

راستی ماجرای های من و ممد هم بخونید